loading

O nas

Wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Sandomierza, gdzie choć przez chwilę można odpocząć od zgiełku pośród zieleni Parku Piszczele.

Powstanie

Chcieliśmy stworzyć unikalne miejsce na mapie gastronomicznej Sandomierza, gdzie nasi goście poczują się naprawdę wyjątkowo. Celem, jaki postawiliśmy sobie na samym początku to otwarcie lokalu, który wszystkim będzie kojarzył się z domową i ciepłą atmosferą.

Miejscem, gdzie nasi goście będą mogli zjeść smaczny posiłek, delektując się widokiem na lokalny park, z placem zabaw i mnóstwem zieleni. Specjalnie dla najmłodszych gości organizujemy również różnego rodzaju atrakcje oraz animacje, które pozwolą ciekawie i pożytecznie spędzić czas.

W naszej restauracji każdy Gość na pewno znajdzie coś dla siebie. Różnorodne menu, w którym znajdą Państwo różnego rodzaju makarony, sałatki, prawdziwe włoskie pizze lub przystawki, pozwolą na sprostanie najbardziej wymagającym gustom. Starannie dobieramy dostawców oraz składniki do naszych potraw, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości.

Dla najmłodszych Klientów naszej restauracji posiadamy również menu dziecięce, aby również oni byli w pełni zadowoleni z pobytu w naszym lokalu. Zapraszamy serdecznie na różnego rodzaju eventy, które organizujemy dla Państwa pociech. Szczegóły znajdą Państwo na naszym fanpage’u firmowym.

Kontakt

27-600 Sandomierz ul. Słowackiego 11A
( zielony okrąglak w parku piszczele )
Twoja wiadomość została wysłana! Dziękujemy za kontakt.
Top